• SU 2016/2017

•            DRUGIE PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

W tym wyjątkowym dniu Samorząd Uczniowski

składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom.

W dniu 27 lutego odbyła się zabawa karnawałowa. Zabawę prowadziła Szkoła Muzyczna Yamaha. Wsród klas IV-VI wyłoniono KRÓLA i KRÓLOWĄ BALU, a zostali nimi Wiktoria Skibicka i Mikołaj Ciosek. Przyznano również miejsca za najoryginalniejsze przebranie.

I miejsce - Alicja Sowa, klasa Vb

II miejsce - Nikola Turek, klasa VId

III miejsce - Klaudia Południak, klasa Vb

Jury wyłoniło też laureatów konkursu na najlepiej bawiącą się klasę.

I miejsce - klasa VIa

II miejsce - klasa Va

III miejsce - klasa IVc

<więcej zdjęć w albumie fotograficznym>

PIERWSZE PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

W dniu 1 września 2016 reprezentacja Samorządu Uczniowskiego z klasy 6a w składzie:

Aleksandra Mac, Daria Pokrywka, Marta Kondraciuk, Marika Żulińska, Jakub Bar i Oliwier Aletański, wzięła udział w uroczystej Mszy Św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017. Tego dnia poczet sztandarowy asystował także podczas Akademii na rozpoczęcie roku szkolnego, podczas której Pani Dyrektor powitała całe grono pedagogiczne, wszystkich uczniów i ich rodziców.

W pierwszej połowie października w klasach IV - VI odbył się konkurs na ulubionego nauczyciela "Super Nauczyciel". Uczniowie głosowali na lekcjach języka angielskiego i niemieckiego na kandydatury wyłonione przez samorządy klasowe. Ostatecznie najwięcej głosów zdobyli, a tym samym zyskali tytuł laureata konkursu, następujący nauczyciele:

I miejsce - p. Małgorzata Merklinger

II miejsce - p. Joanna Marut oraz p. Adam Domaradzki

III miejsce - p. Halina Kosik.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !

18 września uczniowie klas Ia i Ib wzięli udział w uroczystym pasowaniu na ucznia. Podczas  ślubowania obecny był poczet sztandarowy szkoły w składzie: Karolina Kozak, Martyna Rzeszutek, Mateusz Dydek.

W miesiącu listopadzie uczniowie klas IV - VI wzięli udział w Szkolnym Konkursie  na najżyczliwszego ucznia w klasie z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień  (21 listopada). Głosowania odbywały się na godzinach wychowawczych oraz lekcjach języków obcych.

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU

NA NAJŻYCZLIWSZEGO UCZNIA W KLASIE

Klasa  4a - Maja Skotnicka

Klasa 4b - Igor Józefacki

Klasa 4c – Oliwia Kostek

Klasa 5a – Maks Lechański

Klasa 5b - Natalia Frańczyk

Klasa 5c – Krystian Zieliński

Klasa 6a – Marika Żulińska

Klasa 6b - Michał Rydz

Klasa 6c – Ola Szybiak

Klasa 6d - Zuzia Józefacka

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Dnia 28 listopada uczniowie klas IV - VI wzięli udział w szkolnej dyskotece andrzejkowej. Zabawę prowadził p. Mateusz Płonka ze Szkoły Muzycznej "Yamaha", który zadbał o wysoki poziom artystyczno - muzyczny imprezy. Uczniowie bawili się przy najbardziej znanych, popularnych przebojach muzyki rozrywkowej. Podczas dyskoteki odbyły się także tradycyjne konkursy.

♫ Konkurs na najlepiej bawiącą się klasę - laureatami zostały:

I miejsce - klasa VIa

II miejsce - klasa Va

III miejsce - klasa Vb

Wyróżnienia: klasa IVb, VId

♫ Konkurs na najoryginalniejsze przebranie:

I miejsce - Kornelia Waśko, klasa Vb

II miejsce - "Drużyna Harrego Pottera" w składzie - Sandra Chrząszcz, Daria Pokrywka, Patrycja Kidacka, klasa VIa

III miejsce - Marika Żulińska, Karolina Sosnowy, klasa VIa

Wyróżnienia: Oliwia Darłak, Emilia Świętoniowska, Nikola Turek, klasa VId oraz Kacper Szlęk, klasa Vb

♫ Konkurs na Króla i Królową Balu - wygrali uczniowie klasy VId  Kinga Siembrzuch i Kamil Zieliński

Anna Giermata

>>więcej zdjęć w albumie fotograficznym<<

W dniu 6 grudnia klasa VI d przejęła w tym roku  rolę pomocników Świętego Mikołaja.  Amelka, Zuzia i Basia były jego aniołkami, które pomagały w rozdawaniu prezentów. Bardzo cieszymy się, że Mikołaj również w tym roku odwiedził naszą szkołę i zapraszmy za rok.

Aneta Rylska-Juruś