• SU 2014/2015

• ROK SZKOLNY 2014/2015

Pierwszy Dzień Wiosny

Z okazji Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najlepiej przebraną klasę. Rozstrzygnięcie miało miejsce 23 marca, a zwycięzcami zostały następujące klasy:

-  wśród klas młodszych:

I miejsce - Ie

II miejsce - IIb

III miejsce - Ia

- wśród klas starszych:

I miejsce - IVb

II miejsce - IVd

III miejsce - Vc

<< więcej zdjęć

Dzień Kobiet

6 marca 2015 z okazji Dnia Kobiet  przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli kwiaty i złożyli życzenia Dyrekcji oraz wszystkim Nauczycielkom .

Dyskoteka karnawałowa - styczeń 2015

Dnia 22 stycznia odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV - VI. Pięknie przebrani uczestnicy zabawy tańczyli przy dźwiękach największych przebojów muzyki młodzieżowej. W czasie imprezy wybrano Króla i Królową Balu - Adę Kraskę i Kacpra Nestora z klasy Vb, Wicekróla i Wicekrólową - Aleksandrę Kobak i Łukasza Pawlika z kl. VIa, Joannę Kuraś i Łukasza Brzezickiego a kl. VIb, Różę Fortuniak i  Kamila Miturę z kl. VIa. Najlepiej przebranymi uczestnikami zabawy okazali się: Julia Miller - Kuciapa z klasy Vc (I miejsce), Nikola Pelc z kl. VIb i Natalia Rejment z kl. Va (II miejsce) oraz Aleksandra Pięciak z kl. Va (III miejsce). Najlepiej bawiącymi się klasami były: VIa, Vb oraz VIb. Wszystkim nagrodzonym pamiątkowe dyplomy oraz szarfy wręczyła Pani Dyrektor Małgorzata Adamska - Jesiołkiewicz. Dyskotekę prowadziła przewodnicząca Rady Rodziców Pani Wioletta Koczaja - Styka. Wszyscy świetnie się bawili i z niecierpliwością czekają na kolejne dyskoteki.

<< więcej zdjęć

Wizyta Św. Mikołaja

6 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował wśród uczniów naszej szkoły wizytę Św. Mikołaja. Odwiedzone zostały dzieci w świetlicy szkolnej, w klasach I-III oraz w niektórych starszych klasach. Św. Mikołaj sprawił wiele radości wszystkim uczniom swoją wizytą oraz prezentami, które przyniósł.

Zabawa andrzejkowa - listopad 2014

26 listopada 2014 odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas IV - VI. Organizatorem zabawy był Samorząd Uczniowski. W nastrojowo przyozdobionej sali gimnastycznej tańczono przy dźwiękach popularnych przebojów. Podczas dyskoteki wybrano najlepiej bawiącą się klasę - została nią klasa VIa, a najlepsze przebranie przygotował Przemek Pańczak z kl. Vc. Podczas dyskoteki miały miejsce andrzejkowe wróżby. W salach lekcyjnych czekał na wszystkich uczniów słodki poczęstunek. Do zabawy zachęcała uczniów przewodnicząca Rady Rodziców - pani Wioletta Koczaja - Styka. Wszyscy wspaniale się bawili.

Akcja "Góra Grosza" w naszej szkole

W dniach 25 listopada – 6 grudnia Samorząd Uczniowski przeprowadził w szkole zbiórkę pieniędzy, włączając się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom osieroconym. Przez cały okres trwania konkursu klasy zbierały monety (od 1 grosza do 5 złotych), a po zakończeniu konkursu uzbierane pieniądze były ważone przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. 14 stycznia ogłoszono wyniki tej akcji.

Były one następujące:

w klasach I – III pierwsze miejsce zdobyła klasa III a (163,16 zł), drugie miejsce - klasa I d (144,01 zł), trzecie miejsce - klasa III c (77,70 zł), IV miejsce klasa - II c (70,90 zł), zaś V miejsce - klasa I a (70,14 zł).

W klasach IV – VI pierwsze miejsce zdobyła klasa VI b (171,61 zł), drugie - klasa IVa (145,40 zł), trzecie - klasa VI a ( 97,60 zł), IV - klasa IV b (71,19 zł), a V miejsce - klasa IV d (69,9 zł). Łącznie zebraliśmy 65,7 kg bilonu.

Anna Giermata

Wyniki szkolnego konkursu "Super Nauczyciel"

14 października odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na „Super Nauczyciela”. Nauczyciele, którzy zajęli pierwsze cztery miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy:

I miejsce - p. Halina Kosik( 51 głosów),

II miejsce - p. Małgorzata Merklinger ( 35 głosów),

III miejsce – p. Adam Domaradzki (32 głosy).

Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów w pracy z uczniami.